Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Windows VISTA

Ići dole 
+25
Bleacher
pulzarokkit
itburnswhenipee
warmaster
BlackSwordsman
DylanDog
Archangel
Saeba Ryo
Sektor[Boss]
Superman
Ozren
Hasterson
Impuls
Slave_car
SSJ_5
Wishmaster
Chibi Lemon
Nynaeve
the_last_one
Mr.Lukyas
Gardian EvANGEL
Kuroi Tenshin Animusu
Zer0
Liquid_Snake
Nesa
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Windows VISTA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows VISTA   Windows VISTA - Page 4 EmptySub Nov 15 2008, 12:31

Akai ::
Ok ppl - imam malo pitanjce Very Happy

Buraz kupio laptop s kojim su stigli driveri koji rade samo pod Vistom... sto je smor zeshci. Jel postoji neki nacin da se ovo zaobidje? Dal vredi da trazim drivere za taj laptop za Xp na netu?

Strashno mi ide na q*rac kad ti ne daju slobodu da sam izaberes OS... sta ako sam ja hteo linux npr. na tom laptopu?

Daju ali ako uzmes npr Dell kao ja koji dolazi sa free Dos a ne ove Acer Toshiba, MSI i ostale koji gledaju da ti uvale i jos neki OS tipa home ili shity like za jos nekih 100+ jevreja.....
Nazad na vrh Ići dole
Bleacher
Learned Otaku
Bleacher


Muški Broj poruka : 675
Godina : 36
Datum upisa : 27.06.2008

Windows VISTA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows VISTA   Windows VISTA - Page 4 EmptySub Nov 15 2008, 13:44

^ Ja sam cuo da ce DELL poceti da ubacuje neku Linux distro umesto free DOS-a!
Znaju oni sta valja XD
Nazad na vrh Ići dole
Akai
Beginning Otaku
Akai


Broj poruka : 280
Datum upisa : 22.09.2008

Windows VISTA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows VISTA   Windows VISTA - Page 4 EmptySub Nov 15 2008, 18:29

Bah - zaglupela se vista i nije radio net. Ne vredi ponovno stavljanje LAN drivera, nista sto smo cackali nije uspelo. I rekli aj u qrac i vista i sve. Pukli particiju i turili XP SP2... krknuli drivere sa X59SL i nekako namestili bluetooth s viste da radi - zasad sve OK XDD

ovom prilikom zelim da kazem FUCK U VISTA i dabogda trulela u gejtsovom shupku celu vechnost Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Archangel
Ghost in the Shell
Archangel


Muški Broj poruka : 1046
Godina : 44
Lokacija : KG
Datum upisa : 05.11.2007

Windows VISTA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows VISTA   Windows VISTA - Page 4 EmptyPet Nov 21 2008, 02:25

Akai ::
ovom prilikom zelim da kazem FUCK U VISTA i dabogda trulela u gejtsovom shupku celu vechnost Very Happy

sekta
Nazad na vrh Ići dole
Liquid_Snake
Official Otaku
Liquid_Snake


Muški Broj poruka : 1588
Fav Anime : dbZ
Datum upisa : 24.06.2007

Windows VISTA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows VISTA   Windows VISTA - Page 4 EmptyPet Nov 21 2008, 02:29

Akai ::
ovom prilikom zelim da kazem FUCK U VISTA i dabogda trulela u gejtsovom shupku celu vechnost Very Happy