Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FF7 - Crisis Core

Ići dole 
+3
Sephiroth
pulzarokkit
Kuroi Tenshin Animusu
7 posters
AutorPoruka
Kuroi Tenshin Animusu
Beginning Otaku



Muški Broj poruka : 254
Godina : 37
Lokacija : ankokugai
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Sep 12 2007, 01:56

Još samo jedan dan, i kreće pričica od početka... phiew

https://www.youtube.com/watch?v=p5D-8HDazuw
https://www.youtube.com/watch?v=WlyxH5YCP3A&NR=1

poslednji traileri koji su izašli, i moram reći da već počinje da deluje, iako nemam PSP :crying out loud:

elem, uživajte, i ako imate volje, da čujemo neku spekulaciju...
Nazad na vrh Ići dole
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Sep 12 2007, 03:24

steta sto nema neki emulator za PSP :/
jako bi rado ovo igrao sa pravim SOLDIEROM Very Happy

gdamn
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Kuroi Tenshin Animusu
Beginning Otaku



Muški Broj poruka : 254
Godina : 37
Lokacija : ankokugai
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Sep 12 2007, 11:31

Ma ima neki Potemkin, ali niko ne zna kako to radi, i da li 'e pustiti najnovije igre... bah >.<
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyČet Sep 13 2007, 17:33

danas je izashao u japanu...

FF7 - Crisis Core Img026vn1
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Okt 03 2007, 02:31

Nazad na vrh Ići dole
Yothishot
King of Ronery
Yothishot


Muški Broj poruka : 1259
Godina : 38
Lokacija : Zemlja Srecjija
Fav Anime : Monster
Datum upisa : 03.10.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Okt 03 2007, 03:03

Meni se ne svidja ovo sto SE radi sa FF7.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/yoth85
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Okt 03 2007, 16:05

Ti si onda jedini... ovako se samo upotpunjuje pricha i prikaziva koliki je Cloud ustvari retard :p
Nazad na vrh Ići dole
Yothishot
King of Ronery
Yothishot


Muški Broj poruka : 1259
Godina : 38
Lokacija : Zemlja Srecjija
Fav Anime : Monster
Datum upisa : 03.10.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Okt 03 2007, 19:35

Ne znam da li sam jedini,ali stvarno ne vidim na koji nacin Crisis core i advent children upotpunjuju pricu.Advent children je CGI film u kojem likovi iz igre lete i krljaju se sa nekim sephiroth wannabe-evima.Ok saznao sam da je rufus preziveo,video kako izgleda Midgar posle meteora i sta jos?NISTA!
Crisis Core-SE izvlachi Genesisa i Angeala iz bulje kako bi napravio prequel.Jaki su ko sephiroth,nema ih nigde u sedmici ali koga boli k.... za to.Zack ispada neki mofo a imao je samo 140 hp-a u sedmici i ubio ga je obican metak.Cekam od 97 da naprave remake igre(milioni potpisuju peticije online),a oni izbacuju neku Gackt fegetriju.
Ps.slazem se da je cloud feget lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/yoth85
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Okt 03 2007, 23:42

Genesis jak kao Sephiroth Shocked... gde to izvali... Crisis Core je objashnjenje svega... ko je ko.... shta je shta.... a AC je prikazano samo da je Sephiroth i dalje prisutan i da je chak mozda i mocniji....
Nazad na vrh Ići dole
Hellboy_Deluxe
Official Otaku
Hellboy_Deluxe


Muški Broj poruka : 1579
Godina : 33
Lokacija : Shupa
Fav Anime : Paz' da ti kazem :P
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyČet Okt 04 2007, 01:53

Meh, sve je to sviranju kurca. Umesto samo da obrade 7 deo oni ga samo komercijalizuju a znaju da ce se svideti fanovima makar bila igra neshto totalno bzv. Epa ako je tako onda SquareEnix je josh jedna od komercijalnih kompanija.
Nazad na vrh Ići dole
Yothishot
King of Ronery
Yothishot


Muški Broj poruka : 1259
Godina : 38
Lokacija : Zemlja Srecjija
Fav Anime : Monster
Datum upisa : 03.10.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyČet Okt 04 2007, 05:08

Sve je to posledica spajanja dve kompanije i Sakaguchijevog odlaska iz iste/ih.SE je trash od firme,jedino sto su izbacili da valja je Dragon quest 8 i Front mission 5 koji je izasao samo u Japanu(debilna odluka).Multiplatform politika im se isplati jel dobijaju lovu bez obzira kakvu igru naprave.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/yoth85
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyČet Okt 04 2007, 23:25

Hellboy_Deluxe ::
Meh, sve je to sviranju kurca. Umesto samo da obrade 7 deo oni ga samo komercijalizuju a znaju da ce se svideti fanovima makar bila igra neshto totalno bzv. Epa ako je tako onda SquareEnix je josh jedna od komercijalnih kompanija.

pa zar je ''sviranje kurcu'' zaradjivati pare Laughing i to kaze jedan ekonomista Laughing...

... a original 7 je imala dosta bzvz situacija u igri i propusta... ovako su produbili igru i pojasnili neke stvari...
Nazad na vrh Ići dole
new_age_samurai
Shugyosha
new_age_samurai


Muški Broj poruka : 30
Godina : 33
Lokacija : SD
Fav Anime : Samurai Champloo
Datum upisa : 16.11.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyPet Nov 16 2007, 06:22

Sephiroth ::
Sephiroth u punom sjaju Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=WFBcUmeV3n0


OMG OMG OMG
Ubeeerrr cooool Shocked


That's it people.......we have to hack PSP!
Ovo se moooora igrati.
Nazad na vrh Ići dole
Hellboy_Deluxe
Official Otaku
Hellboy_Deluxe


Muški Broj poruka : 1579
Godina : 33
Lokacija : Shupa
Fav Anime : Paz' da ti kazem :P
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyPet Nov 16 2007, 18:21

Sephiroth ::
Hellboy_Deluxe ::
Meh, sve je to sviranju kurca. Umesto samo da obrade 7 deo oni ga samo komercijalizuju a znaju da ce se svideti fanovima makar bila igra neshto totalno bzv. Epa ako je tako onda SquareEnix je josh jedna od komercijalnih kompanija.

pa zar je ''sviranje kurcu'' zaradjivati pare Laughing i to kaze jedan ekonomista Laughing...
Sviranje kurcu sam podrazumevao da su mogli da stave u jedan deo celu pricu a ne da izdaju u sitne delove igru. Shto se tice SquareEnix-a, jedino se moze izvlaciti na FF, ostalo je uglavnom je isto sranje samo drugo pakovanje. Razz
Nazad na vrh Ići dole
new_age_samurai
Shugyosha
new_age_samurai


Muški Broj poruka : 30
Godina : 33
Lokacija : SD
Fav Anime : Samurai Champloo
Datum upisa : 16.11.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyPet Nov 16 2007, 20:08

Hellboy_Deluxe ::
Sephiroth ::
Hellboy_Deluxe ::
Meh, sve je to sviranju kurca. Umesto samo da obrade 7 deo oni ga samo komercijalizuju a znaju da ce se svideti fanovima makar bila igra neshto totalno bzv. Epa ako je tako onda SquareEnix je josh jedna od komercijalnih kompanija.

pa zar je ''sviranje kurcu'' zaradjivati pare Laughing i to kaze jedan ekonomista Laughing...
Sviranje kurcu sam podrazumevao da su mogli da stave u jedan deo celu pricu a ne da izdaju u sitne delove igru. Shto se tice SquareEnix-a, jedino se moze izvlaciti na FF, ostalo je uglavnom je isto sranje samo drugo pakovanje. Razz

A chekaj....ti da si na chelu square enix-a ti ne bi smishljao nachine kako da zaradish vishe para? XD

A to shto kazes mogi su da stave u jedan deo celu prichu nije malo logichno. Jer....pazi......odkud su oni znali da cje FFVII ispasti toliki hit. Sad kad su ukapirali da FFVII odvaljuje....reshili da to malo pretvore u "par" dolara (ili shta vecj) i eto.
Nazad na vrh Ići dole
Hellboy_Deluxe
Official Otaku
Hellboy_Deluxe


Muški Broj poruka : 1579
Godina : 33
Lokacija : Shupa
Fav Anime : Paz' da ti kazem :P
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySub Nov 17 2007, 03:18

Meh, ne zelim ni da razmishljam da sam na celu bilo koje kompanije xD
I mislio sam da su trebali da urade posle odredjenog vremena, kada je, eto, interesovanje za ovim delom povecana. Mada to je samo moje mishljenje.

Nego jer neko probao vishe tu igru, da ne ispade da postoji dzaba topic ovaj Razz
Nazad na vrh Ići dole
the_last_one
Otaku
the_last_one


Muški Broj poruka : 350
Godina : 35
Lokacija : Far away from nowhere
Fav Anime : Eyeshield 21, trenutno
Datum upisa : 19.07.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySub Nov 17 2007, 05:47

igrao sam igricu i shta da kazhem, vishe volim old school. nisam je igrao bash neshto mnogo jer translation patch ne prevodi dijaloge tako da what's the point. ne dirajte square i enix, ima brdo igara koje su sjajne a nemaju veze sa ff-om (iz malo starijeg perioda), sad bih nabrajao ali me mrzi
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyČet Nov 22 2007, 14:37

Hellboy_Deluxe ::
Meh, ne zelim ni da razmishljam da sam na celu bilo koje kompanije xD
I mislio sam da su trebali da urade posle odredjenog vremena, kada je, eto, interesovanje za ovim delom povecana. Mada to je samo moje mishljenje.

Nego jer neko probao vishe tu igru, da ne ispade da postoji dzaba topic ovaj Razz

Tvoje mishljenje je mishljenje kupca, a njihovo prodavca Laughing
... zato ste neistomishljenici Razz

Kako da igrash igricu kad josh nije izashla za evropsko trzishte, jedino ako razumesh japanski... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Hellboy_Deluxe
Official Otaku
Hellboy_Deluxe


Muški Broj poruka : 1579
Godina : 33
Lokacija : Shupa
Fav Anime : Paz' da ti kazem :P
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyPet Nov 23 2007, 02:23

Nope, you won't understand.

A shto se tice toga shto josh nije izashla za americko trzishte, heh tu je uvek dobar drug Toriyen koji voli japanski te ce mi pomoci u razumevanju ;D
Nazad na vrh Ići dole
Yothishot
King of Ronery
Yothishot


Muški Broj poruka : 1259
Godina : 38
Lokacija : Zemlja Srecjija
Fav Anime : Monster
Datum upisa : 03.10.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyUto Dec 04 2007, 12:08

the_last_one ::
igrao sam igricu i shta da kazhem, vishe volim old school. nisam je igrao bash neshto mnogo jer translation patch ne prevodi dijaloge tako da what's the point. ne dirajte square i enix, ima brdo igara koje su sjajne a nemaju veze sa ff-om (iz malo starijeg perioda), sad bih nabrajao ali me mrzi
Niko ne dira stari Square i Enix.Samo kazem da od merge-ovanja nisu napravili jednu igru da valja.Stari square je bio zakon.Da se nisu zajebali sa onim filmom The Spirits Within i izgubili desetine miliona dolara,danas bi izlazili mnogo kvalitetniji naslovi.Samo se setite kakav je bio svaki deo Final-a,pa Xenogears,Vagrant Story,Chrono Cross,Parasite Eve etc.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/yoth85
Sephiroth
One Winged Angel
Sephiroth


Broj poruka : 373
Datum upisa : 24.06.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptyUto Dec 04 2007, 19:30

Yothishot ::

Niko ne dira stari Square i Enix.Samo kazem da od merge-ovanja nisu napravili jednu igru da valja.

Crisis Core te demantuje Razz.... igra je mozda neshto najbolje shto su izbacili do sada....
Nazad na vrh Ići dole
Yothishot
King of Ronery
Yothishot


Muški Broj poruka : 1259
Godina : 38
Lokacija : Zemlja Srecjija
Fav Anime : Monster
Datum upisa : 03.10.2007

FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core EmptySre Dec 05 2007, 12:59

Sephiroth ::
Yothishot ::

Niko ne dira stari Square i Enix.Samo kazem da od merge-ovanja nisu napravili jednu igru da valja.

Crisis Core te demantuje Razz.... igra je mozda neshto najbolje shto su izbacili do sada....
Ok,ne mogu vise da se raspravljam....Riba is sig-a je Kakashi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/yoth85
Sponsored content





FF7 - Crisis Core Empty
PočaljiNaslov: Re: FF7 - Crisis Core   FF7 - Crisis Core Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FF7 - Crisis Core
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: PC World :: Games-
Skoči na: