Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji je najbolji antivirus?

Ići dole 
+28
Vegito
~Hedge
jeanne
kaligoola
Sektor[Boss]
Saeba Ryo
Nynaeve
Ozren
Sajuuk-Khar
Rock_Lee
SSJ_5
Iceman
Draug
BlackSwordsman
socom
Liquid_Snake
Bahamut
Archangel
DJM
Dunpeal
Hellboy_Deluxe
Gardian EvANGEL
Superman
warmaster
normo
ElemenT
pulzarokkit
Njuksi
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
normo
Advanced Otaku
normo


Muški Broj poruka : 909
Godina : 32
Lokacija : Cetinje-Podgorica...
Fav Anime : Monster,Death note,Mushishi...
Datum upisa : 02.08.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptySre Dec 03 2008, 23:50

Mislis da bez ikakve zastite na windowsu nemas virusa... Ignorance is a bliss... xD
Nazad na vrh Ići dole
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 00:06

pa sigurno ima nekih... ali nikako u dovoljnoj meri da mi smetaju... veruj mi znam kako je kad ih ima...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
normo
Advanced Otaku
normo


Muški Broj poruka : 909
Godina : 32
Lokacija : Cetinje-Podgorica...
Fav Anime : Monster,Death note,Mushishi...
Datum upisa : 02.08.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 00:10

Znam i ja tako da ti preporucujem stavi neki dobar anti virus i podesi neki free firewall pa da mirnije spavas...
Nazad na vrh Ići dole
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 13:22

hehe bilo je ranije vreme kad si samo mogao da "pazis gde klickes" i ostanes safe ali veruj mi da su se danas nakotili virusi toliko da ti mislis da mozes da provalis ponasanje sistema ako ima neki virus, ali to je samo u slucaju ako znas kako se to "ponasanje" manifestuje .... veruj mi imao sam dosta problema s njima i upoznat sam sa dosta ponasanja ali uvek se pojavi neki trojanac ili spyware koji je skoro nevidljiv za oko obicnog usera.....tako da u ovom dobu koristeci windows bez ikakve zastite i pritom biti aktivan net user ( pri cemu smatram download piraterije,crackova itd koji su i najcesce izvor virusa) je skoro ravno samoubistvu Smile
Nazad na vrh Ići dole
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 13:29

Northong ghost solves the problem in 5 minutes Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 13:36

ljudi... ne kazem da ih nemam uopshte... kazem da mi komp normalno radi... a dok je tako znachi da ih ili nema dovoljno ili su neki shit ili shta ja znam.... ne razumem se najbolje u viruse al znam kad mi komp usporava... kad stane skroz formatiracu c i ochistiti ostale particije i reinstalirati windows... pa o je bar najmanji problem... a i onako bi trebalo da se radi s vremena na vreme...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 13:44

zato sam rekao jednom instaliras
odradis ghost i za 5 minuta vratis sistem sa svim programima koje si stavio bio Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyČet Dec 04 2008, 13:53

meh... ne volim bash taj ghost.... or any other norton product for that mater... ova moja taktika duze traje al mi se chini sigurnije nakako... but thats just me...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyNed Dec 07 2008, 01:44

Slave_car ::
ljudi... ne kazem da ih nemam uopshte... kazem da mi komp normalno radi... a dok je tako znachi da ih ili nema dovoljno ili su neki shit ili shta ja znam.... ne razumem se najbolje u viruse al znam kad mi komp usporava... kad stane skroz formatiracu c i ochistiti ostale particije i reinstalirati windows... pa o je bar najmanji problem... a i onako bi trebalo da se radi s vremena na vreme...

Pa ne ali pazi ne manifestuju se svi virusi time sto ti nakace razne procese koji ce da ti crpe RAM ili CPU pa da osecas usporenja...oni i nisu nesto zeznuti...ali zajebani su oni koji ti se nakace da ih ne vidis pa cekaju da cim se negde ulogujes da posalju pass nekom retardu koji ti sjebe ceo koncept....npr da ti hackuje neki acc na nekoj igrici ili jos gore nedaj boze da ti uzme pass od e-banke ili slicno...a ja posto placam dosta stvari preko neta a i imam dosta privatnih stvari koje bih zeleo da sacuvam samo za mene ofc moram da imam neku vrstu zastite....naravno nemoj ovo da shvatite da teram sad ljude da obavezno koriste AV....svako treba da koristi kompjuter po svojoj potrebi...ako ti je komp cisto mashina da reprodukovanje muzike, filmova i ostalih multimedialnih sadrzaja nema cegada se bojis...ali ako imas tu razne sifre,kartice,projekte i slicno onda je to vec malo druga prica....sve u svemu live and let others live...ako se neko resi da koristi AV toplo cu mu preporuciti neki posto sam isprobao sve zive
PS: nisam mislio ovoliko da otegnem post ali jbg nekako ide samo iz glave ko reka koja nece da stane... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dunpeal
Puro Otaku
Dunpeal


Muški Broj poruka : 2580
Datum upisa : 16.09.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyPon Dec 08 2008, 16:40

Najbolji anti je Linux.....XD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.robotech-universe.com
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 EmptyUto Dec 09 2008, 00:02

^to se vec spomenulo na prethodnoj strani
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Sponsored content





Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji je najbolji antivirus?   Koji je najbolji antivirus? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji je najbolji antivirus?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Najbolji RPG
» Najbolji sajt za softwer !
» Koji lik vam se svidja iz igrica?
» Najbolji MMORPG (free naravno :) )
» Najgori gamer h8 koji sam ikad video

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: PC World :: Internet-
Skoči na: