Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najgori gamer h8 koji sam ikad video

Ići dole 
+10
Liquid_Snake
Hellboy_Deluxe
Gardian EvANGEL
Zer0
BlackSwordsman
Gray Fox
Rancid Blade
Mr.Lukyas
pulzarokkit
SSJ_5
14 posters
AutorPoruka
SSJ_5
Sai Dai Rin
SSJ_5


Muški Broj poruka : 4173
Godina : 36
Fav Anime : One Piece
Datum upisa : 23.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 13:13

Tekst objavljen u Vecernjim Novostima

Groblje dečjih duša
Dijana DIMITROVSKA, 24. oktobar 2007

SLIKA je gotovo mitska: gore svetlost, dole tmina. Život buja u parku kod Vukovog spomenika. A, ispod Vuka, titraju neonke. Bledi odsjaj stotina kompjutera krči put kroz večiti mrak i vazduh gotovo bez kiseonika. To su kompjuterske igraonice - mesta "dublje od života".
Stotine mladih sede nemo pred kompjuterima. Kao pod anestezijom, zadubljeni u slike akcije na ekranu. U tom svetu nerealnog oni su teroristi. Imaju nož, bombe, kalašnjikov. Njihov je posao: ubijanje. Cilj - da postave bombu.
U desetak igraonica sa engleskim nazivima - muška kolonija. Prosek godina - 20. Stotinak mladića i, izbrojali smo pedantno, samo tri devojke i jedan gospodin u poznim godinama. Beskrajna tišina, čuje se samo zujanje klima-uređaja i oštar zvuk igrica. Sablasno tiho, kao na groblju. Na groblju ljudskih duša.
- Nije čudno što se današnja sajber-mladež teško uklapa u stvarnost - kaže psiholog u penziji Mladenka Jevtić. - Oni ne umeju da se druže, asocijalni su, imaju u glavi svoj izmišljeni, nestvarni svet u koji jedva čekaju da uđu. Teško se socijalizuju, retko prilaze devojkama, češće one njima. Najčešće nemaju devojke. Polno su neorijentisani. Dugo sedenje pred kompjuterom ne samo što ruši njihovo fizičko zdravlje već i ono mentalno. Ubija ih emocionalno i intelektualno. Izgube kreaciju, sputavaju maštu, razmišljanje je tipsko... Pitanje je da li uopšte oni toga postanu svesni i - kada.
U carstvu večite tame i elektronske tišine, dole ispod Vuka, gde nema ni reči ni smeha, nešto je, ipak, najjezivije. Ponude zakačene na vratima igraonica: od jedan do 10 ujutro popust od 40 odsto. Cena sata je 80 dinara. Za 400 dinara tu može da se provede noć. Kako li izgleda jutarnja stvarnost kada se popnu iznad Vuka?
Miloš Matić to zna. Provodio je noći i noći u igraonicama kod Vuka, u Balkanskoj i ko zna još gde. Ima 21 godinu i druga je godina otkako je na drugoj godini "jednog fakulteta". Neće da kaže šta studira, ali nije ni važno - ne ide mu. Logično, jer on je gejmer, provodi noći igrajući igrice. Nekada je to radio po igraonicama, tada je "škripala" škola, poslednjih nekoliko godina takmiči se od kuće. I, sad "stoji" fakultet.
- Nije besmisleno koliko izgleda - uverava nas dok nam u svojoj sajber sobi u stanu negde na vrhu ulice Milana Rakića demonstrira svoju veštinu. - Razvijam reflekse, brzinu, moć razmišljanja i osvajam bodove.
Ali, napredovanje po nivoima je uvek isto. Nema šta da te iznenadi. Možeš da naučiš napamet raspored. Šta je tu zanimljivo?
- Pa baš to, da verno snimiš sve u glavi i savladaš prepreke najvećom brzinom.
Dobro, i šta dalje?
- Moj je cilj da postanem najbolji. Da budem super gejmer. Da idem na takmičenja, kao što idem, i da jednog dana od toga zarađujem. U svetu ljudi žive od toga. Kao da imaju platu, takmiče se i osvajaju premije. Samo je to kod njih velika lova. Kod nas je simbolično. Na takmičenju u Kruševcu bio sam drugi, a u Beogradu, koje je bilo internacionalno - treći. Blizu sam pobedi.
Za takmičenja u "kaunter strajku" Miloš vežba noću sa još pet drugara, koji su članovi ekipe. Povezani su, imaju slušalice i mikrofone i "ubijaju" timski.
- Toliko viče noću, da mi dođe da zovem policiju. Po celu noć bleji pred tim čudom. Danju spava. Ništa ne uči. Jeste li mu rekli da to nije dobro - pitala nas je tužno njegova baka, sa kojom Miloš živi.
Ima i Miloš. Samo njegov život nije stvaran. Kako se snalazi u realnosti?
- Teško - priznaje i dodaje kao opravdanje: - Ali nije toliko strašno kao oni koji igraju "veštinu ratovanja", kako se zove druga igrica. E, to je zeznuto. Oni su potpuno u drugom svetu.
U Domu zdravlja na Zvezdari, pedijatar Branislava Bobić pregleda godišnje stotine osnovaca. Ima veliko iskustvo i kompetentnu procenu:
- Preterano sedenje uništava njihovo fizičko zdravlje. U kasnijim godinama javljaju se deformacije. Obično rečeno, krivi se kičma, posebno stradaju zglobovi i vratni deo.
Rano je jutro. Oko dva časa. U podzemlju kod Vuka nije puno, ali nije ni prazno. Oštar miris urina sudara se sa mirisom pržene ribe, možda. U mraku promiču brzo siluete i nestaju negde po prolazima, stvarajući utisak da nisu ni bile. Sablasna tišina i prigušena svetlost monitora obasjava lica gejmera. Bleda, zanesena, nema, bez izraza. Oni koriste "jutarnji" popust koji im igraonice daju. A u 10, kada popust prestaje, veliki odmor u njihovim školama samo što nije počeo.


SAJBER-SEKS
"SAJBER-seks većina posmatra kao surogat stvarnom, kao nešto što odvlači od realnosti. On je kao neka dopuna stvarnog odnosa, koji im daje slobodu nedostajuću u svakodnevnom životu. Ali, takav vid druženja ima moć da iz mnogih običnih ljudi izvuče na površinu ono što je sakriveno duboko i što nikada ne bi isplivalo u običnom, konvencionalnom socijalnom kontaktu", napisao je neki Reja, posetilac sajta "Sajber-seks".

SAJBER-STRASTI
U AMERICI mladi nose odela koja elektronskim putem stimulišu njihove erogene zone. Vide se na ekranu ili ne vide (kako izaberu) i - tako seksualno podstiču. Skoro kao pravi seks, samo je dodir veštački i ne treba im kondom. Mogu da promene stotine partnera, da se siti nauživaju, a da nikada ne upoznaju svog ljubavnika. Kod nas, to je mahom masturbacija.

Sta reci sem juuuuuuuuuu, ladno ... lol!
Nazad na vrh Ići dole
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 14:34

ladno
zamisli sta ce biti sa danasnjom omladinom

urin i riba Very Happy Very Happy Very Happy
i novinar je seo da "opika" partiju KAUNTER STRAJKA, pa su ga klinci ubijali pa je morao da napise neki h8 bwahahahaha

sve u svemu dobro me je nasmejao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Mr.Lukyas
Inventor of n00bness
Mr.Lukyas


Muški Broj poruka : 1340
Godina : 31
Lokacija : Serbia Becej
Fav Anime : Bleach vs DBZ (cannot deicide ^^)
Datum upisa : 20.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 16:10

mislis da cu citati sve to @_@ pa nisam doso ovde da citam knjige, moze neko da preprica?
Nazad na vrh Ići dole
http://artforum.4rumer.net
SSJ_5
Sai Dai Rin
SSJ_5


Muški Broj poruka : 4173
Godina : 36
Fav Anime : One Piece
Datum upisa : 23.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 16:21

Novosti mrze gamere ... Preprichano .... Razz lol!
Nazad na vrh Ići dole
Rancid Blade
Otaku
Rancid Blade


Muški Broj poruka : 301
Godina : 37
Lokacija : Bg
Fav Anime : Cowboy Bebop
Datum upisa : 01.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 17:29

slazem se sa covekom, ko jbe mater svim tim gamerima, sve su to pesovani koji ga vade samo kad pisaju, retardi
Nazad na vrh Ići dole
Gray Fox
Hentai Yarou
Gray Fox


Muški Broj poruka : 163
Godina : 34
Lokacija : C:/Program Files/illusion/Hako
Fav Anime : Code Geass, Death Note...
Datum upisa : 06.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 17:34

pulzarokkit ::

i novinar je seo da "opika" partiju KAUNTER STRAJKA, pa su ga klinci ubijali pa je morao da napise neki h8 bwahahahaha
Bwahahaha, ovo je dobro Very Happy
Treba shvatiti da nije CS jedina igra za PC, a i nisu svi toliki manijaci...

Nego, gde se mogu naci ona "americka stimulativna odela"? Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://mangastrike.com/
BlackSwordsman
Official Otaku
BlackSwordsman


Muški Broj poruka : 1577
Godina : 37
Lokacija : Old Vrbas region
Fav Anime : Berserk, Cowboy Bebop, DragonBall Z
Datum upisa : 15.09.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 22:00

Pa, dobro ove retarde shto se pucaju CS-om i Warcraft-om i treba da opljuju, zato shto su debili.
Ali majku mu, preterashe ga. I ja sam visio po igraonicama u osnovnoj, ali mi se ne krivi kichma niti sam atrofirao... Razz Njah, to je josh ova matora generacija, shto je odrasla samo sa sijalicama, kad ti novinari otegnu papke, onda ce biti druga pricha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 07 2007, 22:34

ma daj brate...al se nasro lik svaka mu chast ko sekte neke da opisuje...timsko ubijanje...ovaj pricha ko su likovi ubili celu naciju golim rukama XD
tuzno shta reci..a svim novinarima ovakvim zelim sporu i shto bolniju smrt..pozeljno sa dildom u svakoj telesnoj shupljini..da vide shta je sajber-seks! Evil LOL
Nazad na vrh Ići dole
BlackSwordsman
Official Otaku
BlackSwordsman


Muški Broj poruka : 1577
Godina : 37
Lokacija : Old Vrbas region
Fav Anime : Berserk, Cowboy Bebop, DragonBall Z
Datum upisa : 15.09.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyČet Nov 08 2007, 01:02

-=[]=/-Zer0-\=[]=- ::
a svim novinarima ovakvim zelim sporu i shto bolniju smrt..pozeljno sa dildom u svakoj telesnoj shupljini..da vide shta je sajber-seks! Evil LOL

I second that! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gardian EvANGEL
Gandalfr
Gardian EvANGEL


Muški Broj poruka : 4782
Godina : 35
Lokacija : Veternik
Datum upisa : 26.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyČet Nov 08 2007, 11:43

Bah ne znam da li da podrzim ovaj teks ili da ga demantujem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com\gardian_evangel
Hellboy_Deluxe
Official Otaku
Hellboy_Deluxe


Muški Broj poruka : 1579
Godina : 33
Lokacija : Shupa
Fav Anime : Paz' da ti kazem :P
Datum upisa : 24.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyPet Nov 09 2007, 04:20

James Sunderland ::
Njah, to je josh ova matora generacija, shto je odrasla samo sa sijalicama, kad ti novinari otegnu papke, onda ce biti druga pricha lol!

I second that! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Liquid_Snake
Official Otaku
Liquid_Snake


Muški Broj poruka : 1588
Fav Anime : dbZ
Datum upisa : 24.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySub Nov 10 2007, 00:58

Joj al se ovaj isra poshtenski,...joj shto me iznerviro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySub Nov 10 2007, 02:15

tell me about it...
Nazad na vrh Ići dole
Dunpeal
Puro Otaku
Dunpeal


Muški Broj poruka : 2580
Datum upisa : 16.09.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 14 2007, 17:19

Mozemo da da pricamo sta god hocemo, ali pisac teksta je 100% upravu i ja ga podrzavam. Prema nacinu pisanja ne bih rekao da je mator vec da je malo preko 30, i ono sa CS je cisto karikiranje bas da izazove ljude.
Ako realno pogledamo sta je sve napisano slobodno mozemo reci da su sve to cinjenice hteli to da prihavtimo ili ne.

Ja priznajem da dobar deo dana provedem u kompjuter ne radeci nista korisno, ali za sada ja imam realno opravdanje za to, koje bi trebalo da istekne negde malo posle kraja godine. Od tada cu isto biti na kompu 8-9 sati ali cu uciti tj koristiti pametno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.robotech-universe.com
the_last_one
Otaku
the_last_one


Muški Broj poruka : 350
Godina : 35
Lokacija : Far away from nowhere
Fav Anime : Eyeshield 21, trenutno
Datum upisa : 19.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySre Nov 14 2007, 21:54

ja sam gamer otkad znam za sebe ali nikad nisam dolazio u te faze igram po celu notj i ta sranja, igrao sam i wow ics i gw i shvatio sam (vrlo brzo) da su to teshka sranja i da svi treba da kupimo po super nintendo ili dreamcast Smile
Nazad na vrh Ići dole
new_age_samurai
Shugyosha
new_age_samurai


Muški Broj poruka : 30
Godina : 33
Lokacija : SD
Fav Anime : Samurai Champloo
Datum upisa : 16.11.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyPet Nov 16 2007, 06:10

E, pa ovako......delimichno, chovek je u pravu. Koji im je djavo da po celu nocj sede u igraonici umesto da izadju negde....u grad....sa drushtvom. Ali da, malo ga preterao.....ne postoji samo "kanter strajk" (LOOLz) za komp. Tu su i "soliteri.....majn sviper......harts" hahahahahh shala, shala.

E pa pazite sad foru. Ovo shto mi sad raspravljamo je mach sa dve oshtrice. Ovo lagano moze da se preokrene u temu kako otaku po ceo dan sedi kucji i gleda anime...ne?
Mada....nije na meni da sudim (mnogo)......tako da cju zaboraviti shta sam rekao.....a trebali bi i vi XD
Nazad na vrh Ići dole
Dunpeal
Puro Otaku
Dunpeal


Muški Broj poruka : 2580
Datum upisa : 16.09.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyPet Nov 16 2007, 11:59

Pa ako mislis da treba da zaboravimo sta si rekao ti i ne bi pisao ovaj post.

A tema kolko gledamo anime vec postoji pa malo prosvljaj i nadji koliki je ko zaludjenik.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.robotech-universe.com
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySub Nov 17 2007, 05:06

pa pazi...gomilu puta kad je sranje vreme ili nam se neodlazi u grad mi lepo pravac forum pa opikamo nocno..poshto je 150 din 11 sati why the fuck not...
al to neizgleda ni priblizno tako kako je ovaj debil opiso.. to je nikad veca zajebancija XD
mislim ima ovde chinjenica nekih al o5 lik ga totalno pretera fazon "teh pc will eatz ur soulz" tenkre...
ima stvarno izuzetaka koji nemogu da se odlepe od kompa al ko ih jebe nek crknu...ako shta mrzim to je generalizovanje i pravljenje steretipa od par nagudriranih kreneta kojima se nevide zenice od monitora...
napravio dramu od gluposti.. I DE KOJI KURAC NADJE PRZENU RIBU KO VUKA!!?!?!?!?!? treba ga streljati keve mi...
Nazad na vrh Ići dole
Dunpeal
Puro Otaku
Dunpeal


Muški Broj poruka : 2580
Datum upisa : 16.09.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptySub Nov 17 2007, 10:53

Pa i nije mnogo omanuo, jer studiram pored Vuka, pa prodjem tim delom i jos ni jednom nisam video da tamo nema zive duse.

A to sto je generalizovao je zato sto je toj najbolji nacin da se probudi kriticna masa, za preduzimanje novih koraka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.robotech-universe.com
Lunar
Sub-Otaku
Lunar


Broj poruka : 127
Godina : 33
Lokacija : Belgrade
Fav Anime : Astro boy
Datum upisa : 21.11.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyČet Nov 22 2007, 00:33

Ovaj tekst sam ja napisao ima sigurno 2 godian za moj blog, kad sam ga jos imao.

petak, 06.01.2006.
IGRE su izvor ZLA?!?!

"Sigurno je veliki broj vas zeleo da zaigra "Hot Coffee" mod za GTA:San Andreas.Pa jeste ili niste?Zasto jednostavno ne priznate da zelite da se divite eksplicitivnim scenama seksa u vasoj omiljenoj igri?Sto se meni tici,ja se gnusavam takvih pojmova.Ljudska vrsta mi se gadi i sramota me je sto joj pripadam.Svako ko uziva u gledanju u golog zenskog tela je perverznjak i manijak,koga treba poslati na dozivotnui robiju.U slucaju da volite zenske grudi,seks i slicne zanimacije vi ste jedna bezbozna perverznjacina."-Isecak iz nekih novina!!
Hto bih da napomenem da je ziva istina da video igre pretvaraju decu(i odrasle) u kriminalce.Evo malopre sam odigrao partiju Cantera.Posle toga sam svojim Uzijem potamanio svu decu iz obliznjeg obdanistaa zatim bazukom digao sirotiste u vazduh.Doduse mislim da mi predstoji jos treninga,jer mi Uzi stalno zanosi u levo.Popnekad kada se sastanemo mi drugovi obavezno zrtvujemo Mefistofelu po jedno dete(ako neuspemo da nadjemo jagnje-a u glavnom ga ne nalazimo).
Posle igranja Tony Hawk:Pro Skater otisao sam na trg republike i pokazao ovom gradu sta je pravi Skatebording,ziv sam se izlomio,ali posle nekoliko vratolomija uvedeo da su igre esencija zla u svom najpravijem obliku.Da li ste znali da od prekomernog igranja Tony Hawka:Pro Skater mozete da postanete profesionalni Skater?Negde ovde imamo naucni dokaz za to.
Narocito mi je drago sto je Grand Theft Auto sada AO(Adoult Only),tako da poj drug Tinejdjer danonocno razbija od igranja i od jednom iz cista mira poceo da lupeta nekakve gluposti o "slobodi govora" i "jednako pravo za sve".Ubrzo je poceo da izostaje iz casova i nakraju se predozirao u javnom toletu na zeleznickoj stanici.GTA:SAn Andreas je unistio i moj zivot .Slucajno sam odigrao GTA i sada konstantno moram da slusam RAP muziku,a najomiljeniji hobi mi je ubijanje policajaca.Ah,da i obozavam da neprestano pusim travu.
Ponosan sam sto su konkretne mere protiv ove crne kuge naseg savremenog drustva vec preduzete.Nemojte se saliti glavom,jer su igre opasne u istoj meri kao i marihuana,komunizam,rock'n'roll i seks.Prosecni izdavac igara truje okenae,sume i vazduh tako sto izbacuje bilione tona raznoraznih toksina dok narezuje CD i DVD kopije.Moramo ih zaustaviti!Zato vas pozivam da momentalno otpocnete protiv igsra i prijavite se nekoj sekti.Ako to ne uradite umrecete sigurno!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
Gardian EvANGEL
Gandalfr
Gardian EvANGEL


Muški Broj poruka : 4782
Godina : 35
Lokacija : Veternik
Datum upisa : 26.06.2007

Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video EmptyČet Nov 22 2007, 01:17

Hmmmmm......lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com\gardian_evangel
Sponsored content





Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgori gamer h8 koji sam ikad video   Najgori gamer h8 koji sam ikad video Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najgori gamer h8 koji sam ikad video
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: PC World :: Games-
Skoči na: