Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ZBrush 3.1. i josh par stvarchica

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica EmptyNed Sep 23 2007, 20:02

treba mi direct download za ZBrush 3.1.
i ne znam shta treba da downloadujem da mogu lepo da kucam hiraganu (pokushala sam s obichnim fontom,ali ispadne neshto levo,boga pitaj shta)
hocu da kad otkucam "ka" da se pojavi "か" a ne neko chudo
takodje dobar link za learning japanese,po mogucstvu isproban....trenutno sam na ovome http://www.freejapaneselessons.com/lesson01.cfm
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: Re: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica EmptyPon Sep 24 2007, 17:08

reshila sam problem za kucanje japanskog......samo ne moze u wordu nego imam poseban program
Nazad na vrh Ići dole
Grzi
Shugyosha
Grzi


Broj poruka : 46
Datum upisa : 23.09.2007

ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: Re: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica EmptyPon Sep 24 2007, 17:12

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: Re: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica EmptyPon Sep 24 2007, 20:50

@Grzi: arigatou gozaimasu ^^ imam problem s activation key...ali bice da sam glupa za to tako da cu sachekati pomoc brata
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: Re: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica EmptySub Nov 24 2007, 21:52

treba mi direct download za Adobe GoLive CS2
HELP
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty
PočaljiNaslov: Re: ZBrush 3.1. i josh par stvarchica   ZBrush 3.1.  i josh par stvarchica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZBrush 3.1. i josh par stvarchica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: Berza :: Zahtevi-
Skoči na: