Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vasi likovi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gardian EvANGEL
Gandalfr
Gardian EvANGEL


Muški Broj poruka : 4782
Godina : 35
Lokacija : Veternik
Datum upisa : 26.06.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyPon Dec 01 2008, 21:20

Znaci svi vasi likovi, opis, ako hocete statistiku, doklen ste dogurali sa njima itd. Naravno i svih FRP-ova. Ne mojte se svesti na DnD samo ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com\gardian_evangel
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyPon Dec 01 2008, 21:34

uu pa kad bi se na dnd ogranichavao 90% bi bili oni iz neverwinter-a Razz

nego... evo jedan...

Cain (no last name) ili Kain (kako god se zvao onaj u bibliji Razz )
Priest of light (beskorisna klasa u pochetku... a i pri kraju)
lik je klasichni:" nemogu ti nishta al zato imam veze i oshtar jezik tako da me bolje ostavi na miru il ce te moji ortaci omleti" Very Happy
posle 2 godine igranja: lvl 6 (najnizi moguci mid level), skillovi svi na max-98% (u palladiumu svi skillovi rastu po levelu obichno 5% a pochetni su oko 35%)
IQ- 25 (prosek 13-18)
PS- phisical strenght - 3 (prosek za non-fighter klasu 15) Razz
MA- mental afinity - 24 (ovo je kao harizma... ali ne fizichka)

lik je bio klasichan sasusheni dedica jedva sposoban da podigne sopstveni shtap za shetanje.. ali jedan od jedinih preostalih vernik u Abael-a boga znanja mudrosti i svetla... na samom kraju ove kampanje Abael koristi Kain-ovo telo da kanalishe svoju moc i sprzi armiju orkova, trolova,ogrea, i kojekakvih govana zajedno sa ljudskom armijom koja je branila grad... tako da je od tad taj deo planete ruiniran i nenaseljen(bar ne ljudima)
ovo je vazno za sledecu kampanju u kojoj postoji kainova statua u nekom hall of fame-u koji moj novi lik poseti ali kao svaki dobri mali frp-er nisam imao pravo da mu se neizmerno divim jer novi lik ne zna ko je to :/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Gardian EvANGEL
Gandalfr
Gardian EvANGEL


Muški Broj poruka : 4782
Godina : 35
Lokacija : Veternik
Datum upisa : 26.06.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyPon Dec 01 2008, 22:06

Uf da pocnem.( ovo ce potrajati...)

Moj prvi lik iz Star Warsa, koji vodio nas admin Krillin.

Winter( Anon -kasnije kada se otkrilo pravo ime) (Soldier 3/Jedi Knight 10 - pa zamenio za Sith Aprentice 10/Mandalorian 3)

Znaci bivsi Sith Aprentice u usponu, uklonili ga Sithovi jer su smtarali da bi im bio problem u ostvarivanju Palpatinovih planova. Probudio se na nepoznatom brodu pored Twilekinje, i Ewoksa(koja druzina a?). Tu se prikljucio druzini, malo se gubio, dok se nisu prikljucili republici, tada se prisetio sile takodje i dark force. I onda okreno novi list tako sto je nasao Sith Sword postao novi Sith Lord, Na zalost nije uspeo da bude priznat od nekog od Darthova. Posle nekog vremena gubi mac, i zbog gubitka vecine tela, postaje Mandalorianca, i na kraju kampanje jedni preziveli i postaje novi Mandalore.

Drugi lik, kao i moj prvi lik u DnD 3.5

Ezelohar 15lvl wizard-human

Kukavica teska, ucenjak najgrdji, samo spellovi postoje u njegovom zivotu. Uglavnom mu ostali spelovi slabo idu sem Chain Lihgtinga i njegovog omiljenog Desintegrate na koji sam uvek rollao natural 20 XD

Treci lik: Half-Ork Barbarian 2lvl

Ovaj nije daleko dogurao jer je postao inkvizitor krivicom jednog Dwarfa.

Cetvrti lik: Seth drow-e sad klase su mu se menjale jer je ovaj lik proziveo gomile sistema. Uglavnom mogao bi se smestiti izmedju Blade Dancer i Rouga. Doziveo je Epic nivoe kao Shadow Assasin.

Znacii - begno iz underdarka, gde je pocinio nesto sto nije trebao XD Prikljucio se jednoj druzini koja je trebala da spreci apokalipsu nastalu u 4th ediciji dnd-a , bio u paklu i nazad, gonjen HellSpawnom kao i sam je bio Tainovan, prvo Balorom pa onda Astral Salkerom. Trenutno je napravio strasno sranjce XD i pobio verovatno par hiljada elfova nehotice XD ali to ce se saznati u sledecem sessionu.

Peti lik: Tiridor Bearfoot dwarf -renger u Warcraft RPG

Pa da kazemo da nije bio tako cvrst kao dwarfovi ali je sigurno bio precizan, na zalost je doziveo kvar "aviona" zahvaljujuci njegovom "prijatelju" gnomu.

Sesti lik: Thorgor - cobolt XD He menage to eat baby XD

Na zalost je prozivo putovanje ka samoj srcnoj rupi zajedno sa Grim Reaperom kobolta.

Sedmi lik: Safron Windrise monk-human

Monk severnjak, dosao zbog vestice u jedan gradic, na zalost malo izludeo u potrazi za njom.

Osmi lik: Hibiki - zaboravih prezime XD Samurai u L5R iz Lion-a

Cisti bushido samurai, finu reputaciju je stekao kod svoje porodice, za malo biva spaljen od jednog Oni-a, za dalje cemo saznati kada nas drug Krillin uspe da nastavi sa vodjenjem ^^

Deveti lik: Rezah Kolbein - epic stats 3lvl fighter - human

Nista ne zna o sebi, svakim novim saznanjem je dosao da je bi neki epic evil koliko sam uspeo da izgrbavim, prijatelj mu je optuzen za ubistvo njegove zene i trenutno resva stvar oko toga i bica koja ubijaju bogove (sto je i navelo do prelaska 3.5 - 4th)

To je to za sad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com\gardian_evangel
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyUto Dec 02 2008, 04:26

ajd...sumnjam da ce ovo neko da chita osim nas par nerd-ova al ajd... osecam se prekul samo kucajuci ovako neshto...

moj ja mislim najjachi lik, opisacu ga kakav je na kraju kampanje bio:

Imrazor Zod (Ne ne I AM Razor nego Imrazor po vuku... i ne tad nisam znao ko je zodd the imortal Razz)
U principu jedan obichan chichica... celav osim pletenice koja mu je na potiljku do pola ledja, ima pletenicu od brade dogrudi. na celi ima istetoviran Mystic symbol - Knowledge isti simpol mu je i na privesku na lancuoko vrata... po fizickom izgledu bi se reklo da ima oko 55-60 godina ali je u stvari 20 godina mladji... ovako izgleda zato shto sam jednom prilikom zaretardirao i opichio me je neki zajeban "negative energy" pa sam se sasushio... posle apokaliptichnog rata izmedju mog kraljevstva (ne MOG nego onog iz koga potichem), fire gianta i njihovih podanika (orkova i changelinga) i nekih bica sa druge planete koja je umrla i doshli su na palladium da ga iskoriste da bi se obnovili...moj lik je posto mocan i uticajan kako u drzavi tako i u gildu... na kraju sam postao Magnus Magi of the Scarlet Cabal (archmage u guildu) i Vrshilac duznosti Imperatora u odsustvu Zapadnog carstva (ili Shepard to the throne of the Western Empire)... i bilo bi tu josh mnogo da se pricha da bi se sve skontalo... ali vazno je.. od jednog vaznog lika dobi sam lobanju koja u kojoj je dusha nekog lika i koja pricha samnom... ooo kolko mi je vremena trebalo da skontam da je samo ja chujem |: ... takodje zbog nechega shto se zove enchanted cauldron (ritual koji svaki wizard moze da uradi da bi dobio random broj 1-6 lvl magija ali dobija i 2xInsanity) imao sam... pa napisacu kasnije koje tachno inasnity-e ali je lik takodje bio i nekrofil... dodushe samo jednom... ali nemam pojma zashto... :O no rly i don`t...
pa eto sad sam kao objasnijo shto sam trazio titulu Magnus Magi of the Scarlet Cabal.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Gardian EvANGEL
Gandalfr
Gardian EvANGEL


Muški Broj poruka : 4782
Godina : 35
Lokacija : Veternik
Datum upisa : 26.06.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyUto Dec 02 2008, 11:21

Nice one. Lici pomalo na mog Ezelohara, kojeg su bog ludila znali da prebiju da bi se smirio i reko nesto XD Inace bi dezintegriso tu osobu neovisno pc ili npc XD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com\gardian_evangel
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi EmptyUto Dec 02 2008, 11:28

dezintegrisanje ljudi je kul... ali upravljati mage guildom *koji je u western empire-u mocan kao crkva inache u kraljevstvima`n`shit) + biti vrshilac duznosti cara... to mi se ipak vishe svidja... a alignment anarchist... pogledaj ga na brzaka u core book-u palladijuma i sve ce ti biti jasno... lik gleda samo svoje dupe Razz... a da josh sam imo jednog ortaka igrao je nekog rangera ako se secam (promeni je 3 lika u toj kampanji i josh 10 u ostalima dok sam ja imo mozda 4 za to vreme pa zato ne znam) koji je bio leader thief guilda... pa ti vidi koje su to mogucnosti Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Sponsored content





Vasi likovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasi likovi   Vasi likovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasi likovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vasi screanshotovi iz igara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: PC World :: Games :: Drustvene Igre-
Skoči na: