Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
deidara
Shugyosha
deidara


Broj poruka : 37
Godina : 29
Datum upisa : 22.11.2008

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyČet Nov 27 2008, 16:22

power rangers 6 sezona,south park 8 ili 9 sezona 6 dvd i film , naruto dosta epizoda verovatno sve i nekoliko filma , princ of tennis 47epizoda, dbz : 73-106,128-190,210-270 i 20-ak dbz movia.naruto manga 316-400 ali mogu da nabavim sve .
filmovi(jadan ja (pisacu 300 godina)):big mommas house 2,rat predatora,dvd sacloverfield definetly maybe hulk the golden compas unrest ventage point . dvd:saw4 , alien vs predator2,hitman house of wax ,national tresure book. cd-mi nismo andjeli 2. cd: below. cd :last castel cd :ne mozes me uhvatiti. cd:maratonci trce pocasni krug. cd:sabljarka . dvd:casper ,crnci,death proof,2 filma ne rade.2 dc-a avijaticar , dvd:little man,f-4 rise of the silver surfer,fools gold,good luck chuck,jumper,just my luck. paklene ulice 2. dvd:88 minutes,hitch,into the blue,street kings, what hapens in vegas. cd:put oko sveta za 80 dana. cd:national security. cd:replacment kilers dvd(kopija originala) cd:milion dollar baby. cd:transporter. dvd: constantine .dvd sa filmovima(ne pise mi na dvd-u). 3
dvd-a(kopije originala)angel heart,the doors,serpiko .to je to. sta imas ti?
zop
Nazad na vrh Ići dole
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyČet Nov 27 2008, 16:44

wallf of text hits pulzarokkit in the head for critical damage

sortiraj to malo da bude pregledno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
Dunpeal
Puro Otaku
Dunpeal


Muški Broj poruka : 2580
Datum upisa : 16.09.2007

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyČet Nov 27 2008, 22:36

*casting spell "Health of Hourse" to save pulzarokkit from certain death.....XD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.robotech-universe.com
deidara
Shugyosha
deidara


Broj poruka : 37
Godina : 29
Datum upisa : 22.11.2008

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyČet Nov 27 2008, 22:40

anime:naruto sve epizode
dbz : 73-106,128-190,210-270 i 20-ak dbz movia.
princ of tennis:malo epizoda
zajebancija:     south park:10 sezona
 power rangers sve(sve od pravih power rangersa)a ne kao mustyc force!!!

ovo je bez filmova.znam da je malo ali moze se naci interesantnih stvari


Poslednji izmenio deidara dana Čet Nov 27 2008, 22:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pulzarokkit
Kishi Otaku
pulzarokkit


Broj poruka : 3914
Fav Anime : Kara no Kyoukai
Datum upisa : 11.08.2007

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyČet Nov 27 2008, 22:41

ili imam sve te "interesantne" stvari ili mi ne trebaju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
deidara
Shugyosha
deidara


Broj poruka : 37
Godina : 29
Datum upisa : 22.11.2008

ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi EmptyPon Dec 01 2008, 21:49

nacicese neko kome treba nesto
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi   ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ljudi evo sa ja imam(ne morate da idete ra rapid share da bi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Oj ljudi!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: Berza-
Skoči na: