Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ani WoW

Ići dole 
+13
Moriquend
Zer0
the_last_one
Impuls
pulzarokkit
Mr.Lukyas
Lorkind
warmaster
Dunpeal
Iceman
Superman
normo
Ozren
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyUto Nov 11 2008, 22:31

@pulz:pa necesh biti isti... bicesh slichan... a to je najveci stepen razlichitosti koji se u mmo-u moze postici :/ a shto se grinda tiche... kada se uporedi sa npr lineage-om ko da ga i nema...

@bleacher:ne treba zamerati na grafici... ona je zanemarljiva... bolje losha grafika nego oblivion :S... a i to je blizzardov still... ja volim to Very Happy

@lukyas: na kojoj si strani? kako ti se zove lik... ja sam ally... nekad se skenjam zbog toga al aj sad... imam priesta (full holly :S ) Alkor se zove... i feral drood , Rurga... imam i neke sporedne al oni su nedovrsheni... chekaj jel na high rate-u igrash?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Bleacher
Learned Otaku
Bleacher


Muški Broj poruka : 675
Godina : 36
Datum upisa : 27.06.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySre Nov 12 2008, 04:18

Imas Requiem, RF Online i Shaya sa mnogo boljom pricom, besplatno, i fenomenalnom grafikom!!!
Nazad na vrh Ići dole
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySre Nov 12 2008, 14:15

Moriquend ::
wow je sranje ali jedno veliko sranje batalite na vreme bounce

hehe poslusajte mog komsiju Moriquenda on i ja smo digli ruke od toga....imamo original i WOW i WOW Burning Crusade..... igrali smo to punih 3,4 godina nekoliko lvl 70 likova......full epic serveri Haomarush i Sylvanas mada trenutno pravimo neku pauzu jebem li ga i ja zasto ono zasicenost organizma ili slicno ..... WOW je ok igra za dobro zezanje ali ofc ako niste skloni ovisnom ponasanju kao neki moji ortaci ..... mada ja sam ga do sada nekoliko puta quit pa come back itd ....ali licno smartam da je glupo igrati na ovim piratima jer su mi nekako lame a Blizzard je Blizzard Smile
Nazad na vrh Ići dole
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Nov 13 2008, 04:01

Slave_car ::
jel se meni uchinilo il je neko reko da igra wowscape? ja imam tamo jedno 4 lika i guild iskljuchivo od mojih sugradjana/najboljih ortaka(i onih ne bash najboljih Razz )
ko josh igra tamo?
@moriquend: wow nije sranje... daleko od toga... wow je savrshenstvo... mama i tata svih mmorpg-ova... ali jeste chinjenica da je highly adictive... to mu je jedina mana... :/

Kao sto kaze bleacher, Requiem jebe kevu WoW-u ali nije toliko medijski ispracen i nema toliko para za razvojni tim kao sto ga WoW ima.. inace sama prica, gameplay i grafika koja koristi unapredjeni havoc engine cine ovu igru boljom od WoWa ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Mr.Lukyas
Inventor of n00bness
Mr.Lukyas


Muški Broj poruka : 1340
Godina : 31
Lokacija : Serbia Becej
Fav Anime : Bleach vs DBZ (cannot deicide ^^)
Datum upisa : 20.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyPet Nov 14 2008, 14:07

@slavecar: Shaman Orc Female Full t6 elemental
Paladin Blood Elf Female 2/8 t6 Protection.
Nazad na vrh Ići dole
http://artforum.4rumer.net
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 15 2008, 12:17

Slave_car ::
jel se meni uchinilo il je neko reko da igra wowscape? ja imam tamo jedno 4 lika i guild iskljuchivo od mojih sugradjana/najboljih ortaka(i onih ne bash najboljih Razz )
ko josh igra tamo?

Kao sto kaze bleacher, Requiem jebe kevu WoW-u ali nije toliko medijski ispracen i nema toliko para za razvojni tim kao sto ga WoW ima.. inace sama prica, gameplay i grafika koja koristi unapredjeni havoc engine cine ovu igru boljom od WoWa ^^

LOL Brate u velikoj si zabludi znaci igrao sam i taj requiem imam nekog lika tamo lvl 25 moj cimer jos uvek igra ali nemojte da se lazete requiem nemoze ni da pridje wowu da se ne lazemo...ima toliko propusta koji bih mogao da krenem da nabrajam.....ali mozemo samo da se drzimo one narodne...koliko pare toliko muzika a posto se requiem ne placa odma mozes da vidis koliko muzike mozes da dobijes Smile
PS: smatram da je debilozno razdvajati populaciju likova po onim glupostima koje placaju za prave pare i sad ja to nemam a zato neki nemacki mamin tatin burzuj ima itd ....

I da quoteujem nekog fancy game kriticara koji je rekao nesto u stilu WoW is as good as any MMO is gonna be but i have decided not to play MMOs at all because they are just to much time consuming games.......
Nazad na vrh Ići dole
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 15 2008, 15:46

ahahahahha, daj ne seri... zaigraj requiem pa ces videti, pa pricaj iz licnog iskustva. Igrao sam obe igre, i znam sta je bolje.. Dodue requiem nije veliki kao wow, jer je wow mnooogooo starija igra.. requiem je poceo pre pola godine, pa ti vidi.. i ja radije placam premium account na requiemu nego pretplatu na wow... bolja grafika, igrivost, mnooogoooo zabavnije
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyNed Nov 16 2008, 00:02

warmaster ::
ahahahahha, daj ne seri... zaigraj requiem pa ces videti, pa pricaj iz licnog iskustva. Igrao sam obe igre, i znam sta je bolje.. Dodue requiem nije veliki kao wow, jer je wow mnooogooo starija igra.. requiem je poceo pre pola godine, pa ti vidi.. i ja radije placam premium account na requiemu nego pretplatu na wow... bolja grafika, igrivost, mnooogoooo zabavnije


hmhmhm izgleda da imas problema sa citanjem posto nisi pokupio da SAM JA IGRAO REQUIEM dosta vremena stigo sa shamanom do neki lvl 25 i batalio jer me smorio ....mada moj cimer jos uvek igra ...A WOW IGRAM vec nekih 3,4 godina tako da sto se tice MMO igara smatram sebe podosta kopetentnim da dajem misljenja i kometare posto sam bog zna sta sve nisam igrao od MMO-a....i pls daj malo nekih strucnijih odgovora....pokrepljenih cinjenicama da ne mlatimo ovde praznu slamu ....>.>
Nazad na vrh Ići dole
ElemenT
Puro Otaku
ElemenT


Muški Broj poruka : 3379
Godina : 40
Lokacija : Vojvodina, Temerin
Fav Anime : School Days
Datum upisa : 23.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyNed Nov 16 2008, 00:11

Ani WoW - Page 3 1203440909968cy7
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/gromtorment
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyNed Nov 16 2008, 01:37

Freelancer ::
warmaster ::
ahahahahha, daj ne seri... zaigraj requiem pa ces videti, pa pricaj iz licnog iskustva. Igrao sam obe igre, i znam sta je bolje.. Dodue requiem nije veliki kao wow, jer je wow mnooogooo starija igra.. requiem je poceo pre pola godine, pa ti vidi.. i ja radije placam premium account na requiemu nego pretplatu na wow... bolja grafika, igrivost, mnooogoooo zabavnije


hmhmhm izgleda da imas problema sa citanjem posto nisi pokupio da SAM JA IGRAO REQUIEM dosta vremena stigo sa shamanom do neki lvl 25 i batalio jer me smorio ....mada moj cimer jos uvek igra ...A WOW IGRAM vec nekih 3,4 godina tako da sto se tice MMO igara smatram sebe podosta kopetentnim da dajem misljenja i kometare posto sam bog zna sta sve nisam igrao od MMO-a....i pls daj malo nekih strucnijih odgovora....pokrepljenih cinjenicama da ne mlatimo ovde praznu slamu ....>.>

Au koja nubara... Pa stigao si do lvl25 i smorio se.. Tek u prvom gradu, jadnik... To sto ti igras WoW macku o rep mozes da okacis ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Nov 20 2008, 23:26

lol pa mozda i nisam neki pro za Requiem posto mogu da ti kazem da me smorilo to sto dobijes lvl i kao uzmes neke questove koji uradis u roku od 20 min i posle se smaras ostatak lvla grindajuci do iznemoglosti a wow igram vec nekih 3,4 godina i mogu da ti kazem da ima sustu suprotnost jer tamo koliko questova ima mislim da ne postoji lik koji je uradio sve questove u wowu ali bar cim dingujes lvl bacis one koji ti ne trebaju i ides u sledecu teritoriju pa se nakupis novih .....requiem ima dosta potencijala ali mu nedostaju neki kljucni segmenti kad je MMO gaming u pitanju....mada ko zna ako su pametni da uzmu jos nesto da iskopiraju od wow mozda i uspu nesto na duge staze ....ali samo mozda........ Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Lukyas
Inventor of n00bness
Mr.Lukyas


Muški Broj poruka : 1340
Godina : 31
Lokacija : Serbia Becej
Fav Anime : Bleach vs DBZ (cannot deicide ^^)
Datum upisa : 20.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Nov 20 2008, 23:35

IGRACU NA RETAILU OD JUNA do AVGUSTA! placacu mojim novcem. konacno retail!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://artforum.4rumer.net
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Nov 20 2008, 23:52

Freelancer ::
lol pa mozda i nisam neki pro za Requiem posto mogu da ti kazem da me smorilo to sto dobijes lvl i kao uzmes neke questove koji uradis u roku od 20 min i posle se smaras ostatak lvla grindajuci do iznemoglosti a wow igram vec nekih 3,4 godina i mogu da ti kazem da ima sustu suprotnost jer tamo koliko questova ima mislim da ne postoji lik koji je uradio sve questove u wowu ali bar cim dingujes lvl bacis one koji ti ne trebaju i ides u sledecu teritoriju pa se nakupis novih .....requiem ima dosta potencijala ali mu nedostaju neki kljucni segmenti kad je MMO gaming u pitanju....mada ko zna ako su pametni da uzmu jos nesto da iskopiraju od wow mozda i uspu nesto na duge staze ....ali samo mozda........ Smile

Hehehe pa svaki noob moze da se nabije samo questingom na wowu, zato je njesra najgore.. Ovde bre pola svog levelovanja ucis da se boris. I nedao bog da kopiraju WoW ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyPet Nov 21 2008, 13:40

uchish da se borish dok grindash exp... it is a sad day for mmo-s indeed... to je znachi kao lineage skrnavi... da nisi mozda umesto: "uchish kako da se borish" hteo da kazesh: "trenirash izdrzljivost prstiju za masive button-mashing" ... pa naravno da jesi jer se na mobovima jedino to i moze nauchiti... mada u wow-u i oni nekad snaju da budu zajebani... sve u svemu... my point is: svaki noob u svakom mmo-u moze da bude max lvl... ali da bi moglo da se kaze da znash da igrash morash se pvp-ovati... jedino je dobar pvp ocena skilla u mmo-u...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 22 2008, 06:04

ahahahahha ^^ u requiemu naucisa da radis PvP i u grindu Wink Ali naravno uvek se bolje douci i duelima.. Zato sam ja trenutno najjaci lvl60 berserker, dobijam i lvl65 assasine.. A mogu sve lvl65- osim lvl64 commandera (overpowerovana rasa). Imam dobar build, samo rokam HP i DMG a ostalo ko jebe ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 22 2008, 13:26

Slave_car ::
uchish da se borish dok grindash exp... it is a sad day for mmo-s indeed... to je znachi kao lineage skrnavi... da nisi mozda umesto: "uchish kako da se borish" hteo da kazesh: "trenirash izdrzljivost prstiju za masive button-mashing" ... pa naravno da jesi jer se na mobovima jedino to i moze nauchiti... mada u wow-u i oni nekad snaju da budu zajebani... sve u svemu... my point is: svaki noob u svakom mmo-u moze da bude max lvl... ali da bi moglo da se kaze da znash da igrash morash se pvp-ovati... jedino je dobar pvp ocena skilla u mmo-u...

pa dobro pazi kako nemora da znaci da se skill nekog playera meri samo u pvp-u .....npr imas ti i pve pa je i tu umetnost dobiti neki epic item tako da nemozes da posmatras to samo te te strane jer npr nije fora da te neki rogue pwnuje u pvp-u vec da npr da mozes da healujes sat vremena a mana da ti nestane....a veruj mi da bi to izveo trebas da imas tier delove koji naravno dobijas u end gaming instancama tako da ipak smatram da nisu bash developeri zamislili kao kraj igre samo battlegrounde i arene vec da ubijes glavne bosove u raidovima jer je za njih i sama prica igre vezana.....ali pvp je ofc vazan deo igranja.....a naravno u grindanju nemozes ama bash nista da naucis tako da to moze i botovi da ti rade.....tako da ako se na requiemu smatras da ti je to skilovanje onda zalim slucaj ....
Nazad na vrh Ići dole
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 22 2008, 15:14

veruj mi znam shta je pve skill... ali on nemoze da prismrdi pvp-u... jer je upravo u tome fora u pve-u treba samo da radish jedno isto ali na odredjeni nachin koji je, istin komplikovaniji, ali opet dosta slichan onom u klasichnom grindu... ali kad ti uzmesh 100% pve lika i pobedish pvp lika... to je skill...
primer: izlazim sa mojim full holy priestom u skoro celom t5 gearu (t5 i nize, samo 3,4 itema iz BT [ring,trinket] ostalo ZA,ssc i slichno) izlazim iz hyjala posle raida (do pola nabuffovan) a tamo gomila hordasha... ja protrchim i vecinu zabole... ali jedan pally skroz nabuffovan skoro skroz t6 i uz to retribution krene zamnom... da sam stao da se potuchemo ubio bi me iz 3-4 udarca... ali zahvaljujuci tome shto je on noob a ja nisam (ne kazem da sam pro... jednostavno nisam noob) ja njega ubijem... posle minut on se vraca sa svojim fury warrior drugarom da me ubiju... ali ni onda ne mogu *naravno tad sam podvijo rep i pobego... al oni su ti koji su izgubili Razz )
uglavno poenta je sledece: odakle njima t6... zna se odakle je... a ja sa 9k health-a i 3k armora im pobego... kako to... ... e samo zato ja vishe cenim pvp skill od pve-a...
naravno i pve je potreban... ali ja iako ne znam ima ko zna... i ako ga dobro slusham ne moram da razmishljam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
warmaster
Milf Hunter



Muški Broj poruka : 1683
Lokacija : Hueco Mundo
Fav Anime : BERSERK, Fist Of The North Star
Datum upisa : 26.06.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 22 2008, 15:26

slazem se sa slvaeom, PvE je sranje u poredjenju sa PvPom.. Imam samo 4 lvl1 AoE skilla koja koristim za grupno grindanje, a ostali su samo PvP skillovi. Sam sam smisljao svoju gradju, kostalo me 1000din (skill reset). Ali vredi, najjaci zerker na hammerinu posle dvojice lvl65 likova ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/vukojebina
Mr.Lukyas
Inventor of n00bness
Mr.Lukyas


Muški Broj poruka : 1340
Godina : 31
Lokacija : Serbia Becej
Fav Anime : Bleach vs DBZ (cannot deicide ^^)
Datum upisa : 20.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptySub Nov 22 2008, 16:25

OMFG. pre mesec dana su na WoWscapeu zaposlili jednu Trinity i ona je za mesec dana scriptovala SWP, ubacila Kil'Jaedena, i popravila tone bugova.

~respect to Trinity.
Nazad na vrh Ići dole
http://artforum.4rumer.net
Freelancer
Sub-Otaku
Freelancer


Broj poruka : 102
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2008

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyNed Nov 23 2008, 01:22

ok ali pazi dobro je poznato svim wowovcima da su paladini TOO FUCKING OVERPOWERED i ako si uspeo tog da pobedis a jos retri onda znaci da si igrao protiv klinca kome sline tecu iz nos....jer veruj mi to je teoretski nemoguce uciniti ako covek ima bar 2 grama mozda...jer imam i holy prista lvl 70 na Haomarushu full epic a imam i retri palu na Sylvanasu tako da jbg to kad naidjes na nooba i treba da pwn ali ja samo kazem da mi pvp brzo postane dosadan pogotovo sto su poceli da unistavaju BG sa leechovanjem a pve mi bar ostane svez jer uvek ima neke nove taktike novi bossevi itd.....ali znas kako neko voli pvp neko voli pve.....pa o ukusima ne vredi raspravljati...ali sam ja samo hteo da istaknem da ima 2 sfere.
Nazad na vrh Ići dole
Slave_car
Magnus Magi of the Scarlet Cabal
Slave_car


Muški Broj poruka : 308
Godina : 35
Lokacija : N.S.
Fav Anime : Berserk(manga), Higurashi no naku koro ni, Ergo Proxy...
Datum upisa : 17.12.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyPon Nov 24 2008, 16:55

pa dobro... nisam ja pokushavao da omalovazim pve... daleko od toga ja ga mnogo vishe volim od pvp-a... ali upravo to shto si ti rekao... taj lik s kojim sam se fight-ao... mora da ej neki klinac bez mozga... ali to i jeste problem... chak i takvi mogu da nabave t6 ( da budu "dobri" i pve-a) ali nikad nece znati da igraju igru... na to sam mislio kad sam hvalio pvp kao merilo skill u mmo-oviam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/ma_nek_mi_pusi_my_space
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Dec 04 2008, 19:22

warmaster ::
ahahahahha ^^ u requiemu naucisa da radis PvP i u grindu Wink Ali naravno uvek se bolje douci i duelima.. Zato sam ja trenutno najjaci lvl60 berserker, dobijam i lvl65 assasine.. A mogu sve lvl65- osim lvl64 commandera (overpowerovana rasa). Imam dobar build, samo rokam HP i DMG a ostalo ko jebe ^^
Ako nauchish da pvp-ujesh dok samo buttonmashujesh ne scriptovane tank and spank mobove mogu da zamislim kakav je tamo pvp >.>
WoW najvishe forsira teamwork,i za pvp i za pve,najbolji game mechanic's,neko reche shaiya itd ima bolju prichu? LOL ti mmo-ovi nemaju prichu,imaju samo neki ofrlji intro.. a generalno svaki je isti.. I onda to da uporedjujesh sa nenormalnim lore-om Warcrafta je ......
Pogledaj onda i itemization,morash napamet da znash svaki jebeni aspekt svoje klase da bi mogao kako treba da igrash i da napravish pristojnog lika..
a grind u wow-u neznachi nishta.. sluzi da te upozna sa svojom klasom an ne da te napuca.. prava igra pochinje tek kad dodjesh do 70/80
realno shta moze Karahzan geared lik da uradi mom SWP gear shamanu sa ~2,5-3k dps ili mom full swp/bt/hyjal tankadinu xP
Also,ako niste probali end-game content i arena/bg's dzabe troshite dah poredeci wow sa ostalim generic azijskim mmorpg-ovima.. there is just that much of a diference >.>
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Lukyas
Inventor of n00bness
Mr.Lukyas


Muški Broj poruka : 1340
Godina : 31
Lokacija : Serbia Becej
Fav Anime : Bleach vs DBZ (cannot deicide ^^)
Datum upisa : 20.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Dec 04 2008, 20:39

wow this is so wwwwwwwwwwwwwwweird. i ja i Zero imamo shamana i tankadina...
Nazad na vrh Ići dole
http://artforum.4rumer.net
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyČet Dec 04 2008, 23:40

Trash tanking ftw! i naravno 10k+ Stormstrikes xD
Nazad na vrh Ići dole
Zer0
Systema Encéphale
Zer0


Muški Broj poruka : 3169
Godina : 34
Lokacija : Raftel
Fav Anime : Naruto & One Piece
Datum upisa : 04.07.2007

Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 EmptyPet Dec 05 2008, 06:04

Ani just died xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ani WoW - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ani WoW   Ani WoW - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ani WoW
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: AnimeHouse Caffe :: PC World :: Games-
Skoči na: